Українська Школа Пілотів

Перейти к содержимому

Главное меню

Послуги

Підготовка приватних пілотів
(виконується на літаках, вертольотах, планерах)


          Українська школа пілотів здійснює підготовку Слухачів по Програмі підготовки приватного пілота, яка розроблена відповідно до рекомендацій Додатки 1 до Чиказької Конвенції про Міжнародну цивільну авіацію "Видача свідоцтв авіаційному персоналу", Повітряного кодексу України, Інструкції з організації льотної роботи, Правил видачі свідоцтв авіаційному персоналу і затверджена Державною авіаційною адміністрацією України.

Програма складається з двох навчальних періодів:

Пер
шій навчальний період – Програма теоретичної підготовки приватного пілота (обсяг -155 навчальних годин, одна навчальна година становить 45 хвилин ). Здійснюється за розкладом, затвердженим Української школою пілотів, як правило, п'ять днів на тиждень, з понеділка по п'ятницю у вечірній час.

Другий навчальний період – Програма льотної підготовки приватного пілота (обсяг - 40 обов'язкових льотних годин і тренажерна (тренажно) підготовка Здійснюється за графіком, який узгоджений зі Слухачем та затверджено директором Української школи пілотів.

Протягом Першого навчального періоду Слухачі вивчає теоретичні дисципліни: Повітряний право, Експлуатація повітряних суден та силових установок, Підготовка та виконання польоту, Можливості та обмеження людини в льотній діяльності, Авіаційна метеорологія, Повітряна навігація, Експлуатаційні процедури, Практична аєродінаміка, Правила ведення радіозв'язку та фразеологія радіообміну, Експлуатація авіаційного та радіоелектронного обладнання, Основи авіаційної безпеки.

Протягом другого навчального періоду здійснюється практична льотна підготовка Слухачів.
Зарахування та реєстрація на навчання здійснюються поетапно, на кожен навчальний період окремо. Навчання здійснюється на платній основі.

Кандидати на отримання свідоцтва приватного пілота повинні:

  • освоїти затверджену програму теоретичної підготовки та успішно скласти відповідні заліки та іспити;


  • пройти необхідну тренажерну (тренажно) підготовку;


  • пройти льотну підготовку в обсязі не менше сорок годин (40 годин хвилин 00) за затвердженими програмами льотної підготовки та виконати льотні перевірки для отримання свідоцтва приватного пілота.


Визначення рівня теоретичної та практичної підготовки кандидата на отримання свідоцтва приватного пілота здійснюється уповноваженими особами, затвердженими Державіаадміністрацією.

Видача свідоцтва приватного пілота здійснюється Державіаадміністрацією на підставі Сертифікату про закінчення курсу навчання за «Програмою підготовки приватного пілота» на відповідному типі повітряного судна, Виданого Слухачеві Української школою пілотів.

Свідоцтво пілота, видане Державіаадміністрацією Україні, відповідає стандартам Міжнародної організації цивільної авіації (І
САО).


Українська школа пілотів пропонує Слухачеві наступний графік виконання програми:


6-8 тижнів - теоретична підготовка;

10-15 тижнів - льотна підготовка.

Реальний графік виконання програми залежить від індивідуальних здібностей Слухача, своєчасної оплати Слухачем програм теоретичної та льотної підготовок, своєчасного проходження слухачем медичної комісії.

Назад к содержимому | Назад к главному меню